Firma Profili

Firma Profili

ZAR Formenti 1979 senesinde Formenti çekek sahasında kurulan şişirilebilir bot üretiminde uzun yıllardır geleneğini sürdüren ve büyük itina ile ince işçiliği bir araya getiren köklü bir firmadır. Şirketin büyümesi ve ürünlerin başarısında; niceliğe değil, niteliğe önem verilmesinin, araştırma ve geliştirmeye yatırımın yapılmasının, en iyi malzemelerin kullanılmasının, ileri teknolojinin ve iyi organize edilmiş bir üretim tesisinin olmasının yeri büyüktür.

Şirketin kalite sistemi ISO 9002 sertifikası ile İtalyan Esnaf Kayıtlarında tescil edilmiştir.

Zar Formenti botlarının distribütörlüğünü sürdürmekte olan Çarkçı Denizcilik yeni teknolojiler ve yelpazeye eklenen yeni ürünler ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Çarkçı Denizcilik hakkında;


Biz Çarkçı Turizm ve Yat işletmeciliği ailesi olarak 1994 yılında Marin sektöründe başladığımız yolculuğumuza, yanımıza zaman içinde aldığımız sektörün dünya çapındaki lider markaları ile birlikte her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz.

Deniz keyfini doya doya yaşayabileceğiniz, dünyanın sayılı ülkelerinden biri olan ülkemizde bu keyif işini 1994 yılından bu yana tüm ciddiyetimizle denize ve teknelerine gönül vermiş siz değerli müşterilerimize bu kusursuz keyfi yaşatmak için çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz ayrıcalıklı sektörde yine siz seçkin müşterilerimizi seçkin markalarımızla buluşturuyoruz.

Bu birlikteliğimizde, mümessillik ve satış faaliyetlerinin yanı sıra, teknik destek sağlayarak, siz seçkin müşterilerimize en kapsamlı hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

2004 yılında aldığımız ISO 9001 sertifikası ve çalışanlarımıza yaptığımız yatırımlarla satış ve teknik servis ağını, İstanbul Tuzla merkezimiz, Tuzla Şubemiz ve Göcek şubemiz ile genişletmekteyiz.